نوا یاب : دانلود موسیقی سنتی
جستجو در میان بیش از پانصد آلبوم موسیقی
بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم/یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

دانلود آلبوم “شمس الضحی” اثر حسام الدین سراج

  •   12,965 بازدید
  •   ۸ دیدگاه
خواننده حسام الدین سراج
آهنگساز محسن نفر
نام آلبوم شمس الضحی
تعداد ترک 5
فرمت MP3
کیفیت 128 کاست و پالایش شده
سَبک سنتی,باکلام,آوازی
حجم 50 مگابایت
توضیحات

دانلود آلبوم شمس الضحی حسام الدین سراج

“شمس الضحی” یکی از آلبوم های حسام الدین سراج با همکاری محسن نفر است. این آلبوم که درون مایه مذهبی دارد بسیار شنیدنی بوده و طرفداران خاص خودش را دارد. تابحال چندین نسخه از آن در اینترنت منتشر شده است که البته هیچکدام کامل نبوده اند. نسخه پیش روی شما از روی کاست تبدیل شده است و دارای کیفیت مناسبی بوده و البته کامل می باشد.

توجه : ۲ لینک دانلود تعبیه شده است. لینک اول مربوط به نسخه اصلی تبدیل شده از روی کاست است و نسخه “با کیفیت” مربوط به پالایش همکار محترم ما در “شهنوازان رکوردز” می باشد که به زودی فعالیت های ایشان را در زمینه پالایش صوتی آلبوم های قدیمی دنبال خواهید کرد. در حال حاضر ایشان لطف نموده اند و برخی از کارهایشان را برای نوا یاب ارسال نموده اند. به زودی کارهای ارسالی ایشان منتشر خواهد شد. علی الحساب این آلبوم زیبا را در اختیار داشته باشید.

کاور مشکی رنگ آلبوم نیز طراحی “شهنوازان رکوردز” می باشد.

 

  1. باسلام وتشکراززحمات شما عزیزان بسیارعالی است آهنگ شمس الضحی مخصوصاباصدای زیباواجرای زیبای حسام الدین سراج . عشق ملکوت رابه انسان منطقل میکنه بسم الله ای شمس الضحی . یاحق

  2. به نام خدا
    من البوم نینوا و شمس الضحی را بارها وبارها گوش دادم وهر بار لذت کامل بردم در عین حال نکات عرفانی عالی دارد و هیچ وقت خسته نشدم نمی دانم چرا جوانان سراغ موسیقی غربی که روان انسان را به هم میریزد وجز سر درد چیزی عاید انسان نمیکند. انسانهای بزرگ با روحی بزرگ کارهای عالی و روح پسند را انجام میدهند.