نوا یاب : دانلود موسیقی سنتی
جستجو در میان بیش از پانصد آلبوم موسیقی
بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم/یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

دانلود آلبوم “شرق اندوه ۱” اثر کیوان ساکت

 •   5,949 بازدید
 •   ۴ دیدگاه
خواننده ندارد
آهنگساز کیوان ساکت
نام آلبوم شرق اندوه 1
تعداد ترک 14
فرمت MP3
کیفیت 128
سَبک سنتی,تلفیقی
حجم 48.9 مگابایت
توضیحات

دانلود آلبوم شرق اندوه 1 کیوان ساکت

 کیوان ساکت – آهنگساز : « “شرق اندوه” حاصل همکاری من است با دوست هنرمند و همکار گرامیم امید نیک بین. این اثر از دو بخش کاملاً مجزا و با فضایی متفاوت با یکدیگر به اجرا در آمده است.

بخش نخت ، گذاری دارد بر عرصه پر رمز و راز موسیقی سرمزین کهنسال ایران ، آنجاست که م توان چون رهروی پای در سفر، در گذر از “باغ بی برگی” چشم اندازی از بهار آرمانی در پیش رو داشت و یا همانند کویر نشینان ، در رقص فرینده سراب به جذبه ای دست یافت همچون جذبه عشق که فاصله زمان و فاصله را نزد او معنای نیست.

بخش دوم ، خوشه چینی نوازنده است از موسیقی غرب و تجربه پروازی با بال شوق و بر بیکران آسمان هنر. در این مقابله ، عشق و عقل را می یابیم که جای خود را می نمایانند و هریک با بیان و گویش خاص ، از حالی سخن می گویند و مجالی می آفرینند. حلقه پیوند این مضمون را ساز ملی ایران – تار – به عهده گرفته تا با انتقال حزن فلسفی نهفته در زیر و بم نغمات ، تا نهفته ترین زوایای احساس آدمی پیش رود و پیام خود را بسان امانتی ارجمند و فاخر به صاحب آن برساند و این همان جلوه گری شریف غم است که دستمایه خلق تمام آثار ارزشمند و ماندگار روزگار بوده است. زمستان ۱۳۸۲ »

 

 1. با سلام.
  خیلی ممنونم از نوایاب گرامی بابت انجام درخواست ها سپاسگزارم اگه ممکنه آلبوم شرق اندوه ۱ و ۲ و آلبوم برداشت رو که قرار دادین با کیفیت ۳۲۰ قرار دهید لازم دارم اگه براتون ممکنه باشه سپاس—.

  • سلام و عرض ادب
   آلبوم های شرق اندوه را با کیفیت ۳۲۰ در اختیار ندارم. ولی برداشت را دارم. رویه سایت اینطور است که آلبوم هنرمندان زنده را با کیفیت ۳۲۰ منتشر نخواهم کرد. مگر موارد خاص یا آثار منتشر شده در ابتدای فعالیت سایت. مدتی است این رویه ادامه دارد. بهتر است برای حمایت از هنرمندان برخی از آلبوم ها را که با کیفیت بالا میخواهید از بیپ تونز بخرید.
   همواره آلبوم های درخواستی شما و دوستان در صورت موجود بودن در ارشیو در سایت قرار خواهد گرفت. مگر اثار جدید!
   باتشکر
   محمد مرادی
   نوا یاب