نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

شکوفه های جاویدان

شکوفه های جاویدان

هنرمندان

شکوفه های جاویدان ، نام آلبوم زیبایست با آهنگسازی استاد محمد جلیل عندلیبی و صدای کمتر شنیده شده ، استاد شاپور رحیمی که توسط گروه مولانا اجرا شده است. استاد محمد جلیل عندلیبی که برای خوانندگان بسیاری آهنگساز ساخته است و آثار ارزشمندی از ایشان در دست است. استاد شاپور رحیمی ، ضمن نوازندگی عود در آواز نیز صدایی خوش دارند و از شاگردان استاد محمود کریمی می باشند. ایشان در مرکز حفظ و اشاعه موسیقی و همچنین دانشگاه ها سالها تحصیل کرده اند. در این آلبوم چند تصنیف نظیر “هوای وطن” و “غم تو دارم” به همراه قطعات بی کلام و ساز و آوازی اجرا می شود. استادان بزرگی در این آلبوم ساز نواخته اند

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

تصنیف هوای وطن

7:10
366
2

آواز بوسلیک

7:25
163
3

مثنوی اصفهان

9:28
145
4

قطعه مهر و آشتی

9:33
153
5

آواز جغتایی

9:15
116
6

تصنیف گفتم غم تو دارم

7:06
145
7

قطعه سه ضربی

4:53
103

آلبوم های دیگر شاپور رحیمی

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.