نوا یاب : دانلود موسیقی سنتی
جستجو در میان بیش از پانصد آلبوم موسیقی
بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم/یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

دانلود آلبوم “شکوفه های جاویدان” شاپور رحیمی

  •   4,328 بازدید
  •   ۶ دیدگاه
خواننده شاور رحیمی
آهنگساز جلیل عندلیبی
نام آلبوم شکوفه های جاویدان
تعداد ترک 8
فرمت MP3
کیفیت 128 کاست
سَبک سنتی,آوازی
حجم 55.1 مگابایت
توضیحات

دانلود آلبوم شکوفه های جاویدان اثر شاهپور رحیمی

شکوفه های جاویدان ، نام آلبوم زیبایست با آهنگسازی استاد محمد جلیل عندلیبی و صدای کمتر شنیده شده ، استاد شاپور رحیمی که توسط گروه مولانا اجرا شده است. استاد محمد جلیل عندلیبی که برای خوانندگان بسیاری آهنگساز ساخته است و آثار ارزشمندی از ایشان در دست است. منتظر آلبومی از ایشان با صدای سالار عقیلی باشید که در آینده منتشر خواهد شد. استاد شاپور رحیمی ، ضمن نوازندگی عود در آواز نیز صدایی خوش دارند و از شاگردان استاد محمود کریمی می باشند. ایشان در مرکز حفظ و اشاعه موسیقی و همچنین دانشگاه ها سالها تحصیل کرده اند.

در این آلبوم چند تصنیف نظیر “هوای وطن” و “غم تو دارم” به همراه قطعات بی کلام و ساز و آوازی اجرا می شود. استادان بزرگی در این آلبوم ساز نواخته اند که به شرح زیر می باشند.

نوازندگان :
داود گنجه ای : کمانچه
هادی منتظر : کمانچه
بهزاد فروهری : نی
منصور سینکی : تار
بهنام وادانی : سه تار و تارباس
محمود فرهمند : تنبک
حسین بهروزی نیا : عود
بیژن کامکار : دف
جلیل عندلیبی : سنتور

** از دوستان اگر کسی آلبوم “فصل ایثار” و “خاطرات جاویدان” را از استاد شاپور رحیمی در اختیار دارند ، برای نوا یاب ارسال نمایند. باتشکر

 

  1. سلام این تصنیف باز هوای وطنم خیلی قشنگه یه بنده هدا هم چندین سال قبل اینو خونده تو تلویزیون چند سال قبل شنیدم نمیدونم کیه به غیر از استاد ناطریه ؟؟؟؟
    ولی تو این آلبوم هم این تصنبف خیلی قشنگه دوستایی که این دوتا آلبمو دارن در اختیار نوایاب بذارن رحیمی صدای قشنگی داره
    ممنون مبشم

  2. با درود و سپاس.لطفا تراک “تکنوازی نی ” را در آلبوم شکوفه های جاویدان که از قلم افتاده بیفزایید.این تکنوازی نی مربوط به دستگاه سه گاه و روی دوم آلبوم است که پیش از آواز سه گاه با کمانچه ،نی آقای بهزاد فروهری نواخته می شود.