نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
تکنوازی تار - ماهور و سه گاه

تکنوازی تار - ماهور و سه گاه

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1387

ناشر: ماهور

هنرمندان

 ایشان از نوازندگان زبر دست تار و از شاگردان برجسته علی اکبر خان شهنازی هستند که میراث دار سبک تار نوازی ایشان هستند. از ایشان چندین آلبوم مستقل نیز منتشر شده است که آلبوم پیش روی نیز از آن جمله است. در این آلبوم پیر نیاکان به نوازندگی تار در دستگاه های ماهور و سه گاه می پردازند. بیشتر قطعات مربوط به ردیف نوازی است که البته برخی قطعات از علی اکبر خان شهنازی و ساخته های خود پیرنیاکان نیز اجرا شده است.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

تار نوازی در دستگاه ماهور

28:16
221
2

تار نوازی در دستگاه سه گاه

27:43
99

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.