نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

تنها نخواهم ماند

تنها نخواهم ماند

اثری از :
کیهان کلهر

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: بهار 1390

ناشر: نقطه تعریف

هنرمندان

کیهان کلهر – آهنگساز : « گردایه “تنها نخواهم ماند” ، دو نوازی بداهه ای است که براساس آواها و گردش های دو آواز بیات اصفهان و افشاری تدوین و نواخته شده. هم آوایی ساز شاه کمان و سنتور بم که دارای گستره آوایی متفاوت و بزرگر از کمانچه و سنتور سنتی هستند. دلیل به وجود آمدن لهجه ، پردازش و رنگ آمیزی های خاصی شده که کار حاضر نیز بیشتر در جهت و نتیجه بوجود آمدن این فضاها و رنگ ها ، گرد آمده. گذشته از این قطعات سازی نیز به طور کامل ساخته شده نیستند و براساس رسم معمول در دیگر کارهایم ، جمله های کوچکی به عنوان ترجیح بند ساخته شده که راه برگشت به آوای اصلی هستند و جملات بداهه را به یکدیگر وصل می کنند، نه بیشتر. زمستان ۱۳۹۰»

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

راز و نیاز با آسمان

14:20
516
2

کجایی؟

11:55
252
3

ظهر گرم تابستان

6:44
146
4

سرودی برای باران

7:46
183
5

من به فریاد

3:31
122
6

چیدن ستاره

1:41
110
7

شکوه

7:15
123
8

تنها نخواهم ماند

5:36
253

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.