نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

تنها نخواهم ماند

تنها نخواهم ماند

اثری از :
کیهان کلهر

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: بهار 1390

ناشر: نقطه تعریف

هنرمندان

کیهان کلهر – آهنگساز : « گردایه “تنها نخواهم ماند” ، دو نوازی بداهه ای است که براساس آواها و گردش های دو آواز بیات اصفهان و افشاری تدوین و نواخته شده. هم آوایی ساز شاه کمان و سنتور بم که دارای گستره آوایی متفاوت و بزرگر از کمانچه و سنتور سنتی هستند. دلیل به وجود آمدن لهجه ، پردازش و رنگ آمیزی های خاصی شده که کار حاضر نیز بیشتر در جهت و نتیجه بوجود آمدن این فضاها و رنگ ها ، گرد آمده. گذشته از این قطعات سازی نیز به طور کامل ساخته شده نیستند و براساس رسم معمول در دیگر کارهایم ، جمله های کوچکی به عنوان ترجیح بند ساخته شده که راه برگشت به آوای اصلی هستند و جملات بداهه را به یکدیگر وصل می کنند، نه بیشتر. زمستان ۱۳۹۰»

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید
# عنوان طول تعداد پخش
1

راز و نیاز با آسمان

14:20
195
2

کجایی؟

11:55
115
3

ظهر گرم تابستان

6:44
54
4

سرودی برای باران

7:46
75
5

من به فریاد

3:31
53
6

چیدن ستاره

1:41
49
7

شکوه

7:15
51
8

تنها نخواهم ماند

5:36
116

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter