نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
موسیقی نواحی ایران 34 - موسیقی لرستان

موسیقی نواحی ایران 34 - موسیقی لرستان

هنرمندان

آلبوم “The Music From Lorestan,Iran” که در ایران توسط نشر ماهور با نام موسیقی نواحی ایران 34 - موسیقی لرستان منتشر شده است، اثری زیباست در بردارنده ی دو نوازی سرنا و دهل دو ساز بسیار اصیل و قدیمی ایران که توسط استاد شاهمیرزا مرادی و رضا مرادی نواخته می شوند. این آلبوم در خارج از کشور منتشر شده است و دارای ۶ قطعه موسیقی سرنا نوازی در مقام های مختلف این ساز نظیر دو پا ، سه پا و سنگین سه پا می باشد.

توجه : نسخه پیش رو ، منتشر شده در خارج از کشور است که در قطعه شماره 4 دارای زمان اجرای طولانی تر است و به نظر کاملتر است. به هرحال باتوجه به انتشار این آلبوم در ایران و موجود بودن برا خرید قانونی امکان دانلود آن میسر نیست.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو
# عنوان طول تعداد پخش
1

شیرین خسرو، سنگین سماع

10:12
243
2

سه پا

11:40
131
3

دو پا

11:49
101
4

اوشاری (عشیاری)

19:40
102
5

شانه شاکی

10:25
107
6

سوار بازی

13:55
111

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.