نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
مولویه

مولویه

اثری از :
شهرام ناظری

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1386

ناشر: سروش

هنرمندان

شهرام ناظری : « و مولانا بود که به من نگاه دیگری به زندگی آموخت. و هم او بود که موج های پرخروش دریاهای روحش ، کشتی آرام مرا به دورن گرداب بی منتهای هول انگیزی یله کرد ، تا نتوانم – نه فقط آنکه نخواهم – الحان جاری و مرسوم را از حلقوم زخمی ام جاری سازم. (و نوا) آواز گمشده من که سالها حریصانه در التهاب جوششی از درون اش بودم و نمی یافتمش. و آنگاه باز با مولانا ، همه چیز روان شد ، جاری شد ، سیل شد ، سیل بی امان شد ، و من ، سرشار از این بارش ، باز منت گذار (رستخیز ناگهان) اویم ! و اینچنین ، این اثر شاید تنها باز نمود خالص اندیشه و حس من باشد در طول سفر درازم در وادی لحن ها و فضاهای گمشده آواز ایران » .

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.