نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
برداشت

برداشت

هنرمندان

“برداشت” نام یکی از آلبوم های پیمان یزدانیان آهنگساز معروف و برجسته موسیقی فیلم می باشد. در این فیلم علاقمندان می توانند موسیقی ۴ فیلم که توسط آقای یزدانیان ساخته شده اند را بشنوند. موسیقی فیلم های از کنار هم می گذریم (کارگردان ایرج کریمی) ، بیگانگان (رامین بحرانی) ، باد ما را خواهد برد (عباس کیارستمی) و آب و آتش (فریدون جیرانی) در این آلبوم جای گرفته اند.
موسیقی فیلم “از کنار هم می گذریم” سوئیتی است برای پیانو و بالابان در سه موومان که کوزه در نقش ساز ضربی در پرده آخر ظاهر می شود. رنگ آمیزی و ترکیب ملودهای شرقی نواخته شده توسط بالابان با هارمونیهای کلاسیک بکار گرفته شده بوسیله پیانو سعی دارد تا جغرافیای خاصی را تداعی نکند. در هر جاده ای و در هرکجای دنیا میتوان از کنار هم گذشت.
نوازندگان موسیقی این فیلم : حسین حمیدی (بالابان و کوزه) و پیمان یزدانیان (پیانو) می باشند.
موسیقی فیلم “بیگانگان” ، گفتگوی میان عود و گیتار ، حضور کمانچه در مقابل ویلنسل و فضاسازی زهی ها و نفش دودوک به عنوان راویی آوایی قدیمی ، بهانه ای بود تا با تلفیق این سازها فضای جدیدی تجربه شود.
نوازندگان موسیقی این فیلم : بابک فلسفی (گیتار) ، ارسلان کامکار (عود) ، روزبه اسدیان (کمانچه) ، مجید اسماعیلی (ویلنسل) ، رضا عسگرزاده (دودوک و آوا)
موسیقی فیلم “باد ما را خواهد برد” یک تریو برای ابوآ ، باسون و پیانو است. تم اصلی براساس قطعه ای برای پیانو سولو نوشته شده است. حضور ابوآ در شروع و باسون در خط باس به ایجاد فضا و رنگ آمیزی متنوع تر نسبت به ساز سولو کمک کرده و این پیانو است که با حرکات متوالی تداعی گر فضای فیلم است.
نوازندگان موسیقی این فیلم : فرشید حفطی فرد (ابوآ) – علی شیبانی (باسون) – پیمان یزدانیان (پیانو)
موسیقی فیلم آب و آتش ، سعی دارد تا با استفاده از تم هایی برای ویلن و ابوآ در مقابل سازبندی ارکسترال فه فضای تاریک فیلم نزدیک شده و در عین حال حسی رمانتیک را نیز القاء نماید.
نوازندگان موسیقی این فیلم : فرشید حفطی فرد (ابوآ) ، علی شیبانی (باسون) – پیمان یزدانیان (پیانو) – مجید اسماعیلی (ویلنسل) ، ارسلان کامکار (ویلن و عود) ، رضا عسگرزاده (آکاردئون)

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو
# عنوان طول تعداد پخش
1

از کنار هم میگذریم

6:57
457
2

بیگانگان

16:19
285
3

باد ما را خواهد برد

2:46
230
4

آب و آتش

20:46
231

آلبوم های دیگر پیمان یزدانیان

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.