نوا یاب : دانلود موسیقی سنتی
جستجو در میان بیش از پانصد آلبوم موسیقی
بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم/یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

دانلود آلبوم “برداشت” اثر پیمان یزدانیان

 •   3,541 بازدید
 •   ۴ دیدگاه
خواننده ندارد
آهنگساز پیمان یزدانیان
نام آلبوم برداشت
تعداد ترک 43.5 مگابایت
فرمت MP3
کیفیت 128
سَبک مدرن,موسیقی فیلم
حجم 43.5 مگابایت
توضیحات

دانلود آلبوم برداشت اثر پیمان یزدانیان

“برداشت” نام یکی از آلبوم های پیمان یزدانیان آهنگساز معروف و برجسته موسیقی فیلم می باشد. در این فیلم علاقمندان می توانند موسیقی ۴ فیلم که توسط آقای یزدانیان ساخته شده اند را بشنوند. موسیقی فیلم های از کنار هم می گذریم (کارگردان ایرج کریمی) ، بیگانگان (رامین بحرانی) ، باد ما را خواهد برد (عباس کیارستمی) و آب و آتش (فریدون جیرانی) در این آلبوم جای گرفته اند.

موسیقی فیلم “از کنار هم می گذریم” سوئیتی است برای پیانو و بالابان در سه موومان که کوزه در نقش ساز ضربی در پرده آخر ظاهر می شود. رنگ آمیزی و ترکیب ملودهای شرقی نواخته شده توسط بالابان با هارمونیهای کلاسیک بکار گرفته شده بوسیله پیانو سعی دارد تا جغرافیای خاصی را تداعی نکند. در هر جاده ای و در هرکجای دنیا میتوان از کنار هم گذشت.

نوازندگان موسیقی این فیلم : حسین حمیدی (بالابان و کوزه) و پیمان یزدانیان (پیانو) می باشند.

موسیقی فیلم “بیگانگان” ، گفتگوی میان عود و گیتار ، حضور کمانچه در مقابل ویلنسل و فضاسازی زهی ها و نفش دودوک به عنوان راویی آوایی قدیمی ، بهانه ای بود تا با تلفیق این سازها فضای جدیدی تجربه شود.

نوازندگان موسیقی این فیلم : بابک فلسفی (گیتار) ، ارسلان کامکار (عود) ، روزبه اسدیان (کمانچه) ، مجید اسماعیلی (ویلنسل) ، رضا عسگرزاده (دودوک و آوا)

موسیقی فیلم “باد ما را خواهد برد” یک تریو برای ابوآ ، باسون و پیانو است. تم اصلی براساس قطعه ای برای پیانو سولو نوشته شده است. حضور ابوآ در شروع و باسون در خط باس به ایجاد فضا و رنگ آمیزی متنوع تر نسبت به ساز سولو کمک کرده و این پیانو است که با حرکات متوالی تداعی گر فضای فیلم است.

نوازندگان موسیقی این فیلم : فرشید حفطی فرد (ابوآ) – علی شیبانی (باسون) – پیمان یزدانیان (پیانو)

موسیقی فیلم آب و آتش ، سعی دارد تا با استفاده از تم هایی برای ویلن و ابوآ در مقابل سازبندی ارکسترال فه فضای تاریک فیلم نزدیک شده و در عین حال حسی رمانتیک را نیز القاء نماید.

نوازندگان موسیقی این فیلم : فرشید حفطی فرد (ابوآ) ، علی شیبانی (باسون) – پیمان یزدانیان (پیانو) – مجید اسماعیلی (ویلنسل) ، ارسلان کامکار (ویلن و عود) ، رضا عسگرزاده (آکاردئون)

 

 1. با سلام.
  خیلی ممنونم از نوایاب گرامی بابت انجام درخواست ها سپاسگزارم اگه ممکنه آلبوم شرق اندوه ۱ و ۲ و آلبوم برداشت رو که قرار دادین با کیفیت ۳۲۰ قرار دهید لازم دارم اگه براتون ممکنه باشه سپاس—.

  • سلام و عرض ادب
   آلبوم های شرق اندوه را با کیفیت ۳۲۰ در اختیار ندارم. ولی برداشت را دارم. رویه سایت اینطور است که آلبوم هنرمندان زنده را با کیفیت ۳۲۰ منتشر نخواهم کرد. مگر موارد خاص یا آثار منتشر شده در ابتدای فعالیت سایت. مدتی است این رویه ادامه دارد. بهتر است برای حمایت از هنرمندان برخی از آلبوم ها را که با کیفیت بالا میخواهید از بیپ تونز بخرید.
   همواره آلبوم های درخواستی شما و دوستان در صورت موجود بودن در ارشیو در سایت قرار خواهد گرفت. مگر اثار جدید!
   باتشکر
   محمد مرادی
   نوا یاب

 2. سلام.
  آقا محمد ممنون متوجه رویه کار سایت شدم خب به گفته شما یادآوری آلبوم برداشت و یکی آلبوم دیگه یادم رفته بود آلبوم باغ به باغ آقای احتشامی اگه کیفیت ۳۲۰ باشه بهتر چون شما آلبوم مهتاب در باغ رو از آقای احتشامی ۳۲۰ قرار داده بودید در هر حال این دو درخواست من و کیفیتشون به صلاح شما سپاس.—