نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
وطن من

وطن من

اثری از :
ایرج بسطامی

آهنگساز:
پرویز مشکاتیان

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: پاییز 1376

ناشر: چهار باغ آهنگ

هنرمندان

وطن من ، نام آلبومی کمتر شنیده شده است ایرج بسطامی است. ایرج بسطامی در عمر کوتاه خودشان ، آثار زیبایی را از خود برجای گذاشتند که بیشترین آنها مربوط به همکاری هایش با مرحوم استاد پرویز مشکاتیان است. مشکاتیان بعد از شجریان ، بیشترین همکاری را با شاگردان او داشت. حمیدرضا نوربخش و ایرج بسطامی و علی جهاندار که هر سه از شاگردان شجریان محسوب می شدند. به هرحال آلبوم وطن من نیز یکی از آن همکاری هاست که با گروه عارف اجرا شده و در سال ۱۳۷۶ وارد بازار موسیقی شده است.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو
# عنوان طول تعداد پخش
1

تصنیف وطن من

11:52
160
2

ساز و آواز

13:19
103
3

تصنیف سرو بلند

4:33
45
4

تصنیف سمن بویان

24:42
107
5

چهارمضراب پگاه

3:40
32

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.