نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
یاران همدم

یاران همدم

اثری از بهمن کاظمی

آهنگساز:
حشمت الله مسنن

هنرمندان

بهمن کاظمی – خواننده : « موسیقی فولکوریک محلی موسیقی است اجتماعی که براساس فعالیت های گروهی شکل می گیرد. در این مجموعه کوشیده ایم با بهره گیری مناسب از گروه همسرایان “گروه کر” و گروه نوازی سه تار ، به این هدف والای اجتماعی دست یابیم ، زیرا در عرصه ی تکامل اجتماعی جوامع ، مشخص گردیده که عدم گرایش به هنر اجتماعی و پرهیز از کار گروهی که مناشی از خود محوری فردی است ، هنرمند را مرحله به مرحله دچار غرور ، تنگ نظری و سرانجام افسردگی و وازدگی می کند.
در قطعات اجرا شده ضمن معرفی ویژگی های ریتم و محتوای ملودیک موسیقی کردی ، در قطعاتی مانند “کرد بیات” قطعه ای آریاگونه به شکل سنتی محلی با فضاسازی گروه همسرایان “گروه کر” و همچنین تلفیق مناسب ریتم های محلی در قطعه ی نوید در ایجاد فضایی نو گام برداشته ایم. مجموعه ی ترانه های این کاست براساس ساخته های استاد بی نظیر ترانه های محلی کردی استاد حشمت الله مسنن تهیه و تنظیم شده ، و تهیه این مجموعه مدیون زحمات دوستان و اساتیدی مانند آقایان فریدون شهبازیان و م.آزاد می باشد که نهایت سپاسگذاری را از ایشان دارم و امید است مورد قبول طبع شما عزیزان واقع شود. بهمن ماه ۱۳۷۳ کرمانشاه »

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.