نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

یاران همدم

یاران همدم

اثری از :
بهمن کاظمی

آهنگساز:
حشمت الله مسنن

هنرمندان

بهمن کاظمی – خواننده : « موسیقی فولکوریک محلی موسیقی است اجتماعی که براساس فعالیت های گروهی شکل می گیرد. در این مجموعه کوشیده ایم با بهره گیری مناسب از گروه همسرایان “گروه کر” و گروه نوازی سه تار ، به این هدف والای اجتماعی دست یابیم ، زیرا در عرصه ی تکامل اجتماعی جوامع ، مشخص گردیده که عدم گرایش به هنر اجتماعی و پرهیز از کار گروهی که مناشی از خود محوری فردی است ، هنرمند را مرحله به مرحله دچار غرور ، تنگ نظری و سرانجام افسردگی و وازدگی می کند.
در قطعات اجرا شده ضمن معرفی ویژگی های ریتم و محتوای ملودیک موسیقی کردی ، در قطعاتی مانند “کرد بیات” قطعه ای آریاگونه به شکل سنتی محلی با فضاسازی گروه همسرایان “گروه کر” و همچنین تلفیق مناسب ریتم های محلی در قطعه ی نوید در ایجاد فضایی نو گام برداشته ایم. مجموعه ی ترانه های این کاست براساس ساخته های استاد بی نظیر ترانه های محلی کردی استاد حشمت الله مسنن تهیه و تنظیم شده ، و تهیه این مجموعه مدیون زحمات دوستان و اساتیدی مانند آقایان فریدون شهبازیان و م.آزاد می باشد که نهایت سپاسگذاری را از ایشان دارم و امید است مورد قبول طبع شما عزیزان واقع شود. بهمن ماه ۱۳۷۳ کرمانشاه »

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter