نوا یاب : دانلود موسیقی سنتی
جستجو در میان بیش از پانصد آلبوم موسیقی
بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم/یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

دانلود آلبوم “یاران همدم” با صدای بهمن کاظمی

  •   1,319 بازدید
  •   ۴ دیدگاه
خواننده بهمن کاظمی
آهنگساز حشمت الله مسنن
نام آلبوم یاران همدم
تعداد ترک 11
فرمت MP3
کیفیت 128 کاست
سَبک سنتی,باکلام,آوازی
حجم 50 مگابایت
توضیحات

آلبوم زیبای “یاران همدم” با تنظیم و صدای بهمن کاظمی و آهنگسازی حشمت الله مسنن که به زبان کردی کرمانشاهی اجرا می شود. این آلبوم از روی کاست تبدیل شده است و توسط سایت دل و جان منتشر گردید. آلبوم دارای ۱۱ قطعه زیبا است که موسیقی اصلی آن شکل گرفته بر اساس گروه نوازی سه تار می باشد و البته حضور ساز دف و نی نیز در آلبوم به ملودیک بودن آن بیشتر کمک کرده است. امیدوارم لذت ببرید.

بهمن کاظمی – خواننده : « موسیقی فولکوریک محلی موسیقی است اجتماعی که براساس فعالیت های گروهی شکل می گیرد. در این مجموعه کوشیده ایم با بهره گیری مناسب از گروه همسرایان “گروه کر” و گروه نوازی سه تار ، به این هدف والای اجتماعی دست یابیم ، زیرا در عرصه ی تکامل اجتماعی جوامع ، مشخص گردیده که عدم گرایش به هنر اجتماعی و پرهیز از کار گروهی که مناشی از خود محوری فردی است ، هنرمند را مرحله به مرحله دچار غرور ، تنگ نظری و سرانجام افسردگی و وازدگی می کند.

در قطعات اجرا شده ضمن معرفی ویژگی های ریتم و محتوای ملودیک موسیقی کردی ، در قطعاتی مانند “کرد بیات” قطعه ای آریاگونه به شکل سنتی محلی با فضاسازی گروه همسرایان “گروه کر” و همچنین تلفیق مناسب ریتم های محلی در قطعه ی نوید در ایجاد فضایی نو گام برداشته ایم. مجموعه ی ترانه های این کاست براساس ساخته های استاد بی نظیر ترانه های محلی کردی استاد حشمت الله مسنن تهیه و تنظیم شده ، و تهیه این مجموعه مدیون زحمات دوستان و اساتیدی مانند آقایان فریدون شهبازیان و م.آزاد می باشد که نهایت سپاسگذاری را از ایشان دارم و امید است مورد قبول طبع شما عزیزان واقع شود. بهمن ماه ۱۳۷۳ کرمانشاه »

 

  1. سابق بر این داخل دل و جان این آلبوم رو دیده بودم.منتها دانلود نکردم
    از اونجایکه به سلیقه ی شما مثل سلیقه ی مزدک و علیرضا(دلزنده ها) اعتماد دارم
    دانلود میکنم و نظرم رو حتما میگم
    بسیار سپاسگزارم از محمد عزیزم