نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

ضرب آذر

ضرب آذر

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1387

ناشر: آوای باربد

هنرمندان

کامبیز گنجه ای و وحید اسداللهی که هریک به مقام استادی رسیده اند. کامبیز گنجه ای به عنوان نوازنده تنبک سابقه ی زیادی در گروه های مختلف موسیقی سنتی و کنسرت های فراوان را در کارنامه دارد و استاد وحید اسداللهی به عنوان نوازنده ای از دیار آذربایجان و ساز بومی نقاره که ایشان نیز همکاری های فراوانی با گروه های مختلف و حضور در کنسرت های فراوان و البته چندین آلبوم مستقل در کارنامه کاریشان دارند. این دو هنرمند ارجمند در آلبوم "ضرب آذر" به دونوازی تنبک و نقاره می پردازند ، دو ساز ضربی که برای شنیدن انها بدون حضور ساز ملودیک بایستی مخاطب خاص پیدا نمایید.

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید
# عنوان طول تعداد پخش
1

یکم

12:35
191
2

دویم

14:05
86
3

سیم

10:36
50
4

چهارم

13:23
43
5

پنجم

4:22
46

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter