نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

زمزمه های یک شب سی ساله 1

زمزمه های یک شب سی ساله 1

هنرمندان

ایرج جنتی شاعر و ترانه سرای بزرگیست که اکثر ترانه های به یاد ماندنی داریوش اقبالی ، خواننده محبوب پاپ ، توسط ایشان ساخته شده است و ترانه سرای آنها بوده است. اما آلبوم “زمزمه های یک شب سی ساله” شعر و صدای این ترانه سرای زبر دست است که می توانید آنها را در پس زمینه ای از موسیقی بشنوید. 

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید
# عنوان طول تعداد پخش
1

شب شیشه ای

4:20
59
2

خوابم یا بیدارم

3:56
17
3

دریایی

5:13
9
4

جوانه

5:15
13
5

همسفر

5:09
10
6

گل بارون زده

4:54
10
7

پل

6:49
10
8

باور کن

3:34
9
9

وقتشه رفتن وقتشه

2:54
7
10

مرا به خانه ام ببر

5:46
30

آلبوم های دیگر ایرج جنتی عطایی

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter