نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

زمزمه های یک شب سی ساله 1

زمزمه های یک شب سی ساله 1

هنرمندان

ایرج جنتی شاعر و ترانه سرای بزرگیست که اکثر ترانه های به یاد ماندنی داریوش اقبالی ، خواننده محبوب پاپ ، توسط ایشان ساخته شده است و ترانه سرای آنها بوده است. اما آلبوم “زمزمه های یک شب سی ساله” شعر و صدای این ترانه سرای زبر دست است که می توانید آنها را در پس زمینه ای از موسیقی بشنوید. 

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

شب شیشه ای

4:20
123
2

خوابم یا بیدارم

3:56
63
3

دریایی

5:13
54
4

جوانه

5:15
73
5

همسفر

5:09
45
6

گل بارون زده

4:54
50
7

پل

6:49
34
8

باور کن

3:34
36
9

وقتشه رفتن وقتشه

2:54
32
10

مرا به خانه ام ببر

5:46
49

آلبوم های دیگر ایرج جنتی عطایی

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.