نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
زندگی

زندگی

اثری از سعید لاری

آهنگساز:
کیوان ساکت

هنرمندان

"زندگی" آلبومیست با صدای سعید لاری و آهنگسازی و نوازندگی کیوان ساکت که برروی اشعاری از اسماعیل اکبری مهر، شهریار، ژاله اصفهانی و فریدون مشیری ساخته شده است. تم اصلی این آلبوم برروی تار و سه تار و پیانو استوار است و البته بخش هایی نیز به صورت ارکستر اجرا می گردد. 

کیوان ساکت - آهنگساز : در نظر من موسیقی ایرانی در هر شکل خود، چه روح افزا و طرب انگیز، چه غمناک و نالان همراه بایستی شکوهمند باشد. چه با ساز تنها اجرا شود و چه با ارکستری بزرگ. من کوشیده ام ساخته هایم در این حسر سرشار باشد. زیرا موسیقی شریف و نجیب ایرانی که آن قدر برای من دوست داشتنی و مقدس است که نمونه های عالی آن همراه مرا به یاد شکوه و عظمت تخت جمشید و بیستون و کتیبه کوروش میاندازد. از لابلای گوشه های زیبای این موسیقی می توانم کلام بزرگان عرصه ادب پارسی نظیر حافظ و سعدی و فردوسی و مولانا و... را با گوش جان شنید. در پایان از همه دوستانی که در به ثمر رسیدن این مجموعه مرا یاری دادند ، بخصوص آقایان سعید کامیبای، امید نیک بین، سهیل سعیدی، سپهر سعیدی، مهرداد یزدانی و نیز شرکت رهگذر هفت اقلیم که زحمت انتشار و پخش این اثر را عهده دار شدند صمیمانه سپاسگذارم. پاییز 87 »

# عنوان طول تعداد پخش
1

بهار

4:20
13
2

شب غمگین

9:14
2
3

زندگی

10:42
6
4

سلو تار

2:35
3
5

گل های افسرده

10:05
2
6

باران

5:40
4

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.