نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
توجه : با عضویت عادی در نوا یاب تبلیغات مزاحم حذف خواهد شد و با عضویت ویژه امکان دانلود آلبوم های بدون کپی رایت میسر می شود. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

اشتیاق

اشتیاق

سبک: با کلام > سنتی

ناشر: سروش

هنرمندان

«یکی از زیباترین صداهای موسیقی،صدای انسان است. حنجره،طبیعی ترین ساز موسیقی است و در عین حال مناسبترین ساز برای بیان احساسات درونی می باشد،زیرا با حنجره هجاهای کلمات شعر به همراه صدای موسیقی به صدا در می آیند و بدون شک تاثیری مضاعف بر شنونده می گذارند به همین خاطر است که صدای انسان طرفداران بیشماری دارد و هر انسانی این ساز طبیعی را در اختیار دارد و میتواند اشعار و ملودی های دلخواه خود را با آن بخواند. داشتن یک حنجره خوب مثل داشتن یک ساز خوب است و داشتن آن یک موهبت الهی است و استفاده درست از این موهبت و تحت تعلیم قرار دادن آن با کوشش ها و مهارت های بسیار خواننده ای نظیر علیرضا قربانی را به وجود می آورد که امروزه یکی از بهترین ها می باشد.
بدون شک ارکستر ملی ایران در کشف استعدادهای درخشان در زمینه های نوازندگی و آهنگسازی و خوانندگی سهم مهمی بر عهده داشته است و اینک موجب خوشحالی است که اولین محصول این ارکستر با اشعار شاعر گرانقدر و محبوب زمانه ما فریدون مشیری حکیم اندیشمند فخرالدین عراقی و با صدای دلنشین علیرضا قربانی به علاقه مندان موسیقی تقدیم می گردد.»

نوازندگان ارکستر ملی:
خواننده: علیرضا قربانی
ویلن: ارسلان کامکار،منوچهر انصاری،خسرو رحیمیان،حامد کرمانی،امیر مینو سپهر،هومن شمس
تار و بم تار: شهریار فر یوسفی
ویلن آلتو: فریدون زرین بال،عباس خسروی
ویلنسل: محسن تویسرکانی،مسعود نظر
کنترباس: علیرضا خورشید فر
ابوا: حسین تاجیک
کلارینت: سعید اتوت
فلوت: شهرام رکوعی
قانون: پریچهر خواجه
تنبک: محمود فرهمند،کورش بزرگ پور
تیمپانی: محمود منتظم

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید
# عنوان طول تعداد پخش
1

تصنیف اشتیاق

6:22
93
2

ساز و آواز

16:46
47
3

بی کلام

6:24
11
4

مقدمه ارکستر

16:15
11
5

تصنیف ارکستر

13:15
24

آلبوم های دیگر علیرضا قربانی

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter