نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

گل همیشه بهار

گل همیشه بهار

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1396

ناشر: پرشیا رکوردز

هنرمندان

"گل همیشه بهار" نام اثری در بردارنده 4 تصنیف زیبا با صدای هنرمندان ارجمند شهرام ناظری، بیژن کامکار و حسام الدین سراج است. این تصنیف های قدیمی توسط پرشیا رکوردز پالایش صوتی شده و منتشر شده اند. آهنگساز دو تصنیف اول با صدای شهرام ناظری و بیژن کامکار از ساخته های استاد هوشنگ کامکار است و دو تصنیف انتهایی نیز با صدای حسام الدین سراج و آهنگسازی خود ایشان است. در قطعه "همپای جلودار 1" ، علی معلم دامغانی به دکلمه خواندن می پردازند. باتوجه به ناقص بودن اطلاعات در قطعه "همپای جلودار" ممکن است خواننده دکلمه مرحوم فرج الله سلحشور باشند.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.