نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

گوشه های نهان صبح

گوشه های نهان صبح

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1384

ناشر: آوای باربد

هنرمندان

گوشه های نهان صبح عنوان مجموعه ای از شعر و موسیقی اثر سیروس جمالی می باشد. عنوان مجموعه و بعضی قسمت های آن ماننده "خسته تر از غبار"، "نغمه های نهفته" و "دشت درد" نخستین نشانه هایی هستند حاکی از متفاوت بودن گوشه های نهان صبح با آثار متداول در بازار به زغم نگارنده معاصر دیدن و معاصر اندیشین خالق اثر در دو حوزه شعر و موسیقی علت عمده ی این تفاوت است. 

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

خسته تر از غبار

6:42
41
2

تکنوازی نی

2:24
33
3

نا تمام

4:20
11
4

گذر

2:19
8
5

همچون گذشته ها

4:46
26
6

گوشه های نهان صبح

6:46
12
7

تکنوازی کمانچه

3:39
18
8

پیر فرزانه

5:53
15
9

تکنوازی تار

2:24
8
10

نهفته های نهفته

6:53
10
11

مثنوی

5:55
5
12

دشت درد

7:11
11

آلبوم های دیگر مهیار شادروان

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.