نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

هفت دریا

هفت دریا

اثری از :
سپهر لاجوردی

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: بهمن 1395

هنرمندان

تار ... صدای تار. صدایی لطیف و پخته که هر شنونده عاشقی را رام می کند. "سپهر لاجوردی" نوازنده جوان تار که سابقه همکاری با اساتیدی نظیر مجید درخشانی را در کارنامه دارد اولین اثر مستقل خویش را با بداهه نوازی ای زیبا به نام "هفت دریا" آغاز کرده است. برای یک شنونده موسیقی سنتی به دور از در نظر گرفتن تکنیک ها و نظرات کارشناسی ، اثر بایستی در مرحله اول قابل شنیدن و سپس انتقال احساس و در نهایت ارائه موسیقی لذت بخش باشد. حال این موسیقی میتواند آرامش بخش باشد یا شور آفرین. این اثر از نظر نگارنده این خطوط ، تکنوازی ای زیباست که آرامش را میتوانید برای حدود یک ساعتی که به آن گوش فرا میدهید برایتان به ارمغان آورد. این روزها که برخی از نوازندگان به دنبال تکنیک های عجیب و غریب و خلق اصواتی گوش خراش با ساز تار هستند، شنیدن این اثر جدید از نوازنده ای جوان خالی از لطف نخواهد بود.

* این اثر را میتوانید با کیفیت 64kbps شنیده و در صورت تمایل از سایت های خرید قانونی دانلود کرده و یا از بازار موسیقی تهیه نمایید.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

هفت دریا

57:13
83

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.