نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

یادمان استاد پرویز مشکاتیان

یادمان استاد پرویز مشکاتیان

هنرمندان

"یادمان استاد پرویز مشکاتیان" حاصل ضبط زنده کنسرتی در سالگرد درگذشت استاد مشکاتیان به تاریخ شهریور 1389 در تالار وحدت است. در این کنسرت همایون شجریان به عنوان خواننده با همراهی سنتور جناب سیامک آقایی و تنبک آئین مشکاتیان دو تصنیف از ساخته های پرویز مشکاتیان را به همراه دو ساز و آواز اجرا نموده اند. 

این کنسرت در اولین بار توسط وبلاگ دوستداران همایون شجریان با عنوان "یادواره ی زنده یاد استاد پرویز مشکاتیان" منتشر شد و سپس نشر پرشیا رکوردز با پالایش صوتی ، این اثر را با عنوان "یادمان استاد پرویز مشکاتیان" منتشر کرد. نسخه پیش رو ، مربوط به پرشیا رکوردز می باشد.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

نظرات (1)

7 خرداد 96 ساعت 02:20 Reza bagheri

دست مریزاد...ممنون

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.