نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
میرفرساد ملک نیا

میرفرساد ملک نیا

تک آهنگ ها: 0

آلبوم ها: 0

تولد: 1351 در تهران

استاد میرفرساد ملک نیا در سال ١٣۵١ در تهران متولد شد موسیقی را با فراگیری سازهای تنبور ، دف ، سنتور ، تنبک و دیوان آغاز نمود .
در سال ١٣٧٢ گروه تنبور نوازان حافظ ( قوالان ایران ) را تشکیل داد و با برگزاری کنسرت های متعدد در تهران و سایر شهرها و حضور در بسیاری جشنواره های معتبر داخلی و خارجی به اجرای موسیقی مقامی کردی و فارسی پرداخت . از آن جمله اند حضور در نخستین یاد روز حافظ بر سر مزار حافظ ( شیراز 1376 ) و شرکت در فستیوال کلوسئو 2000 ( رم ، ایتالیا) و اجرای کنسرت به مناسبت هفته های فرهنگی ایران به همت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در کشورهای از قبیل رومانی ، مجارستان ، ایتالیا ، سوئد ، ترکیه ، دانمارک ، امارات متحده عربی ، بحرین و ...

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.