نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
مرتضی صنایعی

مرتضی صنایعی

تک آهنگ ها: 0

آلبوم ها: 0

تولد: آبان 1354 در شهررضا

مرتضی صنایعی نوازنده متولد آبان ماه  1354 (شهرضا) می باشد.موسیقی را با ساز نی از سال 1363آغاز  و از مكتب هنرمندان ارجمندی چون ناصر پور حسین ، خلیل ملكی ، و مهندس هوشنگ پور آزاد بهره مند گردید.تكنین صدا و ردیف عالی دستگاهی را در محضر اساتید بزرگ محمد علی كیانی نژاد و مرحوم استاد سید حسن كسایی گذراند. در زمینه آواز نیز از محضر اساتید بزرگ علی اصغر شاه زیدی ، علی رستمیان و زنده یاد استاد رضوی سروستانی بهره جست.

در جشنواره جوان سال 1376 اصفهان رتبه اول تكنوازی و همچنین رتبه اول گروه نوازی جشنواره جوان (گرووه چكاوك) سال 1377 اصفهان و عضو برگزیده جشنواره فجر گروه جوان به سرپرستی استاد محمد علی كیانی نژاد سال 1388 ورتبه سوم گروه نوازی جشنواره فجر (گرئه جوان) به سرپرستی استاد محمد علی كیانی نژاد سال 1388 را كسب نمود.

وی انتشار آلبوم های سر سماع ، هفت بند ، دیلمان و نوازندگی در بیش از 50 اثر هنری و سفر به كشور های آلمان ، یونان ، قبرس ، فرانسه ، كرواسی ، مجارستان و پرتغال برای اجرای كنسرت را در سوابق خود دارد.

آهنگ در نقش از آلبوم
آواز کوگ خوشخون

آواز کوگ خوشخون

نوازنده نی ویر

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.