نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

نجوای ماه

نجوای ماه

هنرمندان

احمدرضا احمدی شاعر و نویسنده در رابطه با این آلبوم می نویسد : « داریوش دولتشاهی به اتاق من آمد ، گفت “بیا جهان را فتح کنیم” گفتم ایرادی ندارد ؛ بعد از ساعت ادارای. شب تا صبح خیابان های تهران را طی کردیم ، گردو خوردیم عرض و طول جهان را حساب کردیم ، فردا صبح دیدیم جهان تحفه ای نیست. اما رهایش نکردیم ، داریوش صدها قطعه ی موسیقی نوشت و من صدها شعر نوشتم. ما به جهان پشت پا زدیم اما هنوز جهان می پرخید که داریوش تنها بدون من ؛ خیابان های نیویورک را گشت ؛ گردو هم نخورد. در رویا جهان را با هم نصف کردیم ؛ گل های پیوسته ی نگرس سهم من و گلهای پراکنده ی گل سرخ سهم داریوش شد. زندگی ماهی مرا فراموش می کرد و به صورتم لجن می پاشید. داریوش از راه دور دست هایش را از آب شفاف پر می کرد و بر صورت من می پاشید. ما آب های مرده ی جهان را که از شط ها به دریا می رفت ، خزان زده کردیم و افروختیم. روزهای باران داریوش دولتشاهی را به یاد می آورم ، صدای تارش را که شنیدم ، بوی خوش افراهای کوچه های قدیمی گلاب دره را به چشمانم آویختم. از خانه ی من تا پورتلند ، خانه ی داریوش دولتشاهی ، میلیون ها کیلومتر فاصله است اما من در صدا و صدای تارش غوطه ور می شدم. داریوش همیشه دوزخ را از من پنهان می کرد ، بهشت را در یک بستنی نانی جا داد و به من داد ، اکنون در این دلتنگی صبح جمعه که هوا ابری است ، من هم دو سه تیله ی شیشه ای دارم ، مانده ی بهشت را در یک سبد گلابی که سرد است و طعم گیلاس دارد برای داریوش دولتشاهی می فرستم»!!!

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

بداهه نوازی 1

7:13
112
2

بداهه نوازی 2

18:43
49
3

بداهه نوازی 3

19:00
33
4

بداهه نوازی 4

12:13
25
5

بداهه نوازی 5

8:00
34

آلبوم های دیگر داریوش دولتشاهی

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.