نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

نی قدما

نی قدما

اثری از :
رسول اکبری

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: خرداد 1396

ناشر: آوای مهربانی

هنرمندان

آلبوم «نی قُدما» اثر «رسول اکبری» از تحصیلکردگان رشته موسیقی است. او پیش از این نیز آثاری را در زمینه نی نوازی ارائه داده است، سازی که نوای سوزناکش به حکایت از درد جدایی معروف است. آلبوم نی قُدما در سبک تک‌نوازی و دونوازی و شامل بیست و یک قطعه است. در این آلبوم رسول اکبری آثار سه نوازنده بزرگ و زبردست دوره قاجار را می‌نوازد. گفته شده برای ایجاد حال درونی تمامی قطعات در محیط طبیعی و در مکانی روستایی ضبط شده است و همه تحریرهای خوانندگان و تعداد اشارات نوازندگان به زحمت شمرده و اجرا شده است.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.