نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
برگزیده های پرویز یاحقی 4

برگزیده های پرویز یاحقی 4

اثری از :
پرویز یاحقی

آهنگساز:
پرویز یاحقی

سبک: بی کلام > سنتی

ناشر: کلتکس

هنرمندان

آلبوم "برگزیده های پرویز یاحقی" شماره 4 شامل بداهه نوازی های اساتید به نام پرویز یاحقی نوازنده ویلن با همراهی جلیل شهناز ، فرهنگ شریف ، فضل الله توکل و رضا ورزنده و جهانگیر ملک می باشد. قطعات این آلبوم از ساخته های پرویز یاحقی است. رضا ورزنده نوازنده سنتور در قطعه اوج است و باقی قطعات نوازنده سنتور جناب توکل می باشند. همچنین نوازنده تار در قطعه اوج جناب فرهنگ شریف هستند و باقی قطعات نوازنده تار جناب شهناز می باشند. 

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو
# عنوان طول تعداد پخش
1

غریبانه

15:42
136
2

شوشتری

15:38
76
3

ساز دل

15:07
60
4

بی پروا

12:47
50
5

اوج

13:58
64

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.