نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

برگزیده های پرویز یاحقی 1

برگزیده های پرویز یاحقی 1

اثری از :
پرویز یاحقی

آهنگساز:
پرویز یاحقی

سبک: بی کلام > سنتی

ناشر: کلتکس

هنرمندان

مجموعه آلبوم های "برگزیده های پرویز یاحقی، ملودی های ایرانی" که در 5 آلبوم توسط انتشارات caltex در آمریکا منتشر شده است. در این اثر که با همنوازی های ویلن ، سنتور و تنبک و تار همراه استاد مرحوم استاد پرویز یاحقی بداهه نوازی هایشان را اجرا می نمایند. نوازنده سنتور این اثر استاد فضل الله توکل می باشند و البته نوازنده سنتور در قطعه "امید" استاد منصور صارمی می باشند. نوازنده تار نیز استاد جلیل شهناز و نوازنده تنبک نیز جناب جهانگیر ملک هستند.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

همنوازان (شور)

15:10
169
2

سوز عشق (سه گاه)

15:14
68
3

آرامش (دشتی)

14:02
79
4

حرکات باشکوه (افشاری)

15:28
54
5

امید (بیات ترک)

13:23
50

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.