نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

قصیده Qasida

قصیده Qasida

اثری از :
محمد معتمدی

سبک: تلفیقی

ناشر: نوا یاب

هنرمندان

آلبوم "قصیده" یا "Qasida" مربوط به اجرایی است با همکاری محمد معتمدی، سینا جهان آبادی و حبیب مفتاح بوشهری به همراه گروه اسپانیایی Rosario La Tremendita  و موسیقی فلامنگو اجرا می نمایند. در این اثر ساز و آوازها و تصنیف خوانی های محمد معتمدی را به همراهی این گروه موسیقی و البته دو نوازنده ایرانی و نام آشنای آنها خواهید شنید و تلفیقی از موسیقی سنتی ایرانی را با موسیقی فلامنگو تجربه خواهید کرد. 

Qasida: Rosario La Tremendita & Mohammad Motamedi

علاقمندان میتوانند این آلبوم را با کیفیت 64 گوش نموده و در صورت تمایل با کیفیت 320 دانلود نمایند.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.