نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
صدیف

صدیف

سبک: با کلام > سنتی

ناشر: نوا یاب

هنرمندان

آلبوم کمیاب "صدیف" با صدای استاد رامبد صدیف ردیف دان آذری و از شاگردان اقبال آذر با همراهی اساتید داود آزاد، عبدالنقی افشارنیا، درویش رضا منظمی و حسن سامانی و بهنام سامانی اجرا شده است. این اثر زیبا در مایه بیات ترک و افشاری و دستگاه نوا اجرا شده و در سال 1992 در آلمان منتشر شده است.

این آلبوم دارای 17 قعطه است که چند قطعه آن به عنوان نمونه برای شنیدن قرار داده شده است و باقی قطعات در فایل اصلی برای دانلود موجود است.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو
# عنوان طول تعداد پخش
1

پیش درآمد افشاری

6:16
158
4

آواز افشاری

9:04
124
9

تصنیف افشاری

4:42
105
13

آواز نوا

8:14
87
15

تصنیف بیات ترک

3:29
78
17

رنگ بیات ترک

2:11
54

آلبوم های دیگر رامبد صدیف

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.