نوا یاب : دانلود موسیقی سنتی
جستجو در میان بیش از پانصد آلبوم موسیقی
بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم/یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

دانلود آلبوم “شبروان” محمدرضا لطفی

  •   6,225 بازدید
  •   ۲ دیدگاه
خواننده محمدرضا لطفی
آهنگساز محمدرضا لطفی
نام آلبوم شبروان - کنسرت برج میلاد1389
تعداد ترک 7
فرمت MP3
کیفیت 128
سَبک سنتی,باکلام,آوازی
حجم 63 مگابایت
توضیحات

“شبروان” نام اثریست ماندگار از استادی توانا و محبوب ، مرحوم محمدرضا لطفی که به صورت بداهه نوازی تار و آواز در سال ۱۳۸۹ در برج میلاد اجرا شد. استاد در این کنسرت ضمن بداهه نوازی تار ، آواز نیز دادند و سازهای دف و تنبک نیز با نوازندگی مهرزاد هویدا و احمد مستنبط به یاری استاد می روند. آلبوم در دستگاهی که کمتر در موسیقی ما مورد استفاده قرار گرفته است ، یعنی راست پنجگاه اجرا شده است.

این آلبوم توسط “آوای شیدا” ناشر رسمی آثار مرحوم استاد لطفی منتشر شده است. جدیداً شرکتی غیرقانونی به نام “پرشیا رکوردز” دقیقاً همان آلبوم را به کمی اصلاح کیفیت و حذف تشویق حضار در اینترنت و خارج از کشور منتشر کرده است. تنها با این تفاوت که اثر منتشر شده توسط نشر “آوای شیدا” تراک بندی نبود و یک قطعه واحد بود ، ولی اثر “پرشیا رکوردز” تراک بندی شده بود. در نوا یاب باتوجه به اینکه کاربران علاقمند به تراک بندی بوده اند ، نسخه “پرشیا رکوردز” را منتشر کرده ایم. از بابت زیاد و یا کم بودن زمان هیچ تفاوتی بین دو نسخه وجود ندارد. بنابراین به این موضوع فکر ننمایید.

توضیحات : این کنسرت دارای بخش تکنوازی کمانچه نیز بوده است که استاد در آواز ابوعطاء ۱۸ دقیقه تکنوازی کمانچه نیز داشته اند. آن قسمت را نیز برایتان آپلود کرده ام. امیدوارم لذت ببرید.

باتشکر از آقای مرتضی حق وردی عزیز بابت ارسال آلبوم “شبروان” نسخه پریشا رکوردز

دانلود آلبوم شبروان محمدرضا لطفی

دانلود آلبوم شبروان محمدرضا لطفی