نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
شهرام رکوعی

شهرام رکوعی

تک آهنگ ها: 0

آلبوم ها: 0

تولد: 28 بهمن 1352 در تهران

شهرام رکوعی به سال 28 بهمن 1352 در میان خانواده ای اهل هنر و موسیقی در تهران متولد شد. در سال ۱۳۶۶ با ساز پیانو آشنا گردید و بدین گونه گام در راه فراگیری موسیقی نهاد . در سال ۱۳۶۸ وارد هنرستان موسیقی شد و ساز فلوت را بعنوان ساز تخصصی خود برگزید و از راهنمائی ها و زحمات بی دریغ استاد محمد علی لقاء بهره مند گردید . پس از پایان دوره هنرستان موسیقی تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته نوازندگی فلوت ادامه داد و موفق به دریافت مدرک کارشناسی گردید و در طی این سالها از علم و هنر استادان بزرگواری بهره جست . وی نخستین بار نوازندگی در ارکستر را با ارکستر هنرستان موسیقی تجربه کرد و سپس وارد ارکستر مجلسی جوانان به رهبری بهروز وحیدی آذر شد . سالها با کوینتت گلستان به سرپرستی خانم نوین افروز همکاری نمود و در ارکستر سمفونیک فرهنگسرای بهمن به نوازندگی فلوت مشغول گردید همچنین سالها بعنوان خواننده کر و نوازنده فلوت ارکستر سازهای بادی و ارکستر سمفونیک سازمان صدا و سیما به نوازندگی پرداخت . سپس وارد ارکستر موسیقی ملی ایران به رهبری استاد فرهاد فخرالدینی شد . از سال ۱۳۷۹ به آهنگسازی و ارکستراسیون نیز پرداخت که تا کنون بیش از هشتاد اثر را شامل می گردد .
وی موسیقی را از سن ۶ سالگی با شرکت در کلاسهای ارف فرزاد حکیم رابط در آموزشگاه پارس آغاز نمود و پس از گذراندن دوره ارف در سن ۷ سالگی نوازندگی پیانو را تحت نظر حمید رضا رضایی شروع کرد . وی سپس از محضر اساتیدی چون فرمان بهبود و استاد شهردار بهره مند شد . وی در سال ۱۳۸۲ در مقطع کارشناس موسیقی دانشگاه هنرو معماری دانشگاه آزاد پذیرفته شد و در دانشگاه زیر نظر خانم چیستا غریب نوازندگی پیانو را ادامه داد.

آلبوم در نقش اثری از
بهار من (بی کلام)

بهار من (بی کلام)

نوازنده فلوت شادمهر عقیلی
آهنگ در نقش از آلبوم
بام قشم

بام قشم

نوازنده فلوت جزیزه قشم

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.