نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

آوای نی 1

آوای نی 1

اثری از :
حسین عمومی

آهنگساز:
حسین عمومی

سبک: بی کلام > سنتی

ناشر: نوا یاب

هنرمندان

آلبوم "آوای نی" یا به انگلیسی "The Song Of The Ney" که در دو بخش و خارج کشور منتشر شده شامل نی نوازی های استاد حسین عمومی با همراهی تنبک مجید خلج می باشد. البته بخش دوم این آلبوم که به صورت آلبومی مجزا خواهد بود، با همراهی خانم سیما بینا به عنوان خواننده و جناب مجید درخشانی به عنوان نوازنده تار اجرا شده است ولی بخش 1 که هم اکنون در حال شنیدن هستید شامل نی نوازی ها با همراهی تنبک در دستگاه های همایون و چهارگاه و آواز دشتی می باشد. 

--- این آلبوم دارای 21 قطعه است که مربوط به دستگاه های همایون، آواز دشتی و دستگاه چهارگاه می باشد. در اینجا قطعات به صورت تجمیع شده جهت شنیدن ارائه شده اند ولی در فایل دانلودی کل آلبوم به صورت جدا از هم می باشند.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

دستگاه همایون

28:16
69
2

آواز دشتی

13:02
43
3

دستگاه چهارگاه

28:46
34

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.