نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

وانو

وانو

سبک: محلی و مقامی > سنتی

تاریخ انتشار: 1392

ناشر: نی داوود

هنرمندان

"وانو" نام اثری شنیدنی از هنرمند ارجمند حسین پرنیا با درون مایه ای از موسیقی محلی لرستان است که با صدای جناب ایرج رحمان پور طنین انداز شده و قابل شنیدن است. حسین پرنیا را که قبل از این دارای اثر رسمی منتشر شده در حوزه موسیقی لرستان که زادگاه ایشان می باشد ، نبوده است و با خلق اثر "وانو" ادای دینی به موسیقی خطه لرستان داشته است. اما ایرج رحمان پور هنرمندی نام آشنا برای اهالی موسیقی و البته خطه و مردم لرستان است و همگان ایشان نام ایشان را در کنار بزرگان موسیقی لرستان قرار خواهند داد و دارای آثار زیادی به زبان و گویش لری هستند. 

شما را دعوت به شنیدن این اثر می نماییم. 

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

کوچ

8:00
85
2

قلعه

8:09
59
3

سواران بی نشان

2:44
29
4

عاشقانه های چوپان

4:18
45
5

دور دلت

5:04
20
6

چشم براه

5:33
26
7

مویه خوانی

2:31
27
8

گلی بر پیراهن

4:38
19
9

چونیر

7:36
33

آلبوم های دیگر ایرج رحمان پور

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.