نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
توجه : با عضویت عادی در نوا یاب تبلیغات مزاحم حذف خواهد شد و با عضویت ویژه امکان دانلود آلبوم های بدون کپی رایت میسر می شود. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

یقین گمشده

یقین گمشده

هنرمندان

استاد احمد پژمان در رابطه با این آلبوم و نوازندگان آن می نویسند : 

بدور از هرگونه تعارف باید بگویم که این موسیقی ایران است و اردشیر کامکار فرزند خلف او. صرف نظر از مرزهای جغرافیایی و قومیت های موجود در گستره ی ایران. اردشیر کامکار را می توان در زمره تاثیرگذارترین و برجسته ترین نوازندگان کمانچه در چند دهه اخیر ایران بشمار آورد که الگویی شاخص برای نسل های پس از خود نیز بوده است. زحماتی را که ایشان برای کمانچه و تکنیک های آن کشیده است بر کسی پوشیده نیست. شناخت بیشتر من نسبت به ایشان در موسیقی فیلم “باران” بود که با من همکاری داشتند و اجرای جمله ای به موتیفی کوتاه که آن چنان با فهم بالای موسیقی و احساسش آن را نواخت که همگی را تحت تاثیر قرار داد و آنجا بود که برای من اردشیر ، اردشیر شد. تم های استفاده شده از مناطق مختلف کردستان با ذوق و سلیقه خاصی بسط و گسترش داده شده و نوازندگی هر دو هنرمند و تلفیق کمانچه و سازهای کوبه ای بطور عالی و با مهارت انجام شده است.

و نیز زکریا یوسفی ، که سالهاست ضبط سازهای کوبه ای آلبوم ها و آثارم به عهده او بوده و با ایشان همکاری مستمر داشته ام. او از نوازندگانی است که در زمینه ریتم زحمات فراوانی کشیده است و آثار صوتی و تالیفی ارزشمندی از او دیده ام ، که یکی از آن نمونه ها کتابیست که در خصوص ریتم های مناطق مختلف تالیف کرده و بسیار مورد تایید و تقدیر من می باشد. مرداد ۱۳۹۳ »

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید
# عنوان طول تعداد پخش
1

هاوار (بر اساس مقام قطار و خاوکر)

6:40
59
2

چوپی

5:55
23
3

چاره غم

8:42
21
4

همرهان طریقت

5:28
24
5

برمزار پیر شالیار

7:43
5
6

نگارا

5:00
14
7

آتش جان

3:36
15
8

غریبانه

7:03
10
9

کابوکی

3:50
5
10

نغمه دیار بکر

2:59
9

آلبوم های دیگر اردشیر کامکار

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter