نوا یاب : دانلود موسیقی سنتی
جستجو در میان بیش از پانصد آلبوم موسیقی
بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم/یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

دانلود آلبوم “زخمه بر تار” کاوه صالحی

  •   14,890 بازدید
  •   ۲ دیدگاه
خواننده ندارد
آهنگساز کاوه صالحی,ردیف
نام آلبوم زخمه بر تار
تعداد ترک 9
فرمت MP3
کیفیت 192
سَبک سنتی,بیکلام,تکنوازی تار
حجم 53 مگابایت
توضیحات

آلبوم “زخمه بر تار” حاصل بداهه نوازی هنرمند و نوازنده ی جوان “کاوه صالحی” در نقش نوازنده ی تار و صابر قدسی زاد در نقش نوازنده ی تنبک در آواز ابوعطا و گوشه ی حجاز می باشد. “زخمه  بر تار” شامل سه بخش اصلی می باشد. بداهه نوازی بر پایه احساس آنی نوازنده ، اجرای گوشه هایی از ردیف ، استفاده از ریتم های نهفته در دل گوشه ها برای ساختن قطعات ضربی. آلبوم با بداهه نوازی در آواز ابوعطاً آغاز و با اجرای گوشه های مختلف ادامه و در انتها نیز با تکنوازی تنبک و سپس چهارمضراب خاتمه می یابد. امیدوارم لذت ببرید.

کاوه صالحی متولد دی ماه ۱۳۶۲ ، فراگیری مقدمات موسیقی را از سال ۱۳۷۳ با ساز سنتو نزد آقای رسول ایزدیار آغاز کرد و سپس شروع به یادگاری ساز تار و سه تار از سال ۱۳۷۴ نزد آقایان اردشیر قهاری و هوشنگ فراهانی نمود. دوره عالی را نزد آقایان کیوان ساکت و فریبرز عزیزی و آریا پیرعطایی گذارند و همچنین در مستر کلاس استاد حسین علیزاده نیز شرکت نمود. فراگیری ردیف آوازی و ظرایف آواز را نزد استاد محمود مخدوم پیگیری کرده است.

صابر قدسی زاد متولد ۱۳۵۹ فراگیری مقدمات موسیقی را از سن ده سالگی با سازهای تمبک و سنتور نزد برادران خود ناصر و نادر آغاز کرد. شیوه تمبک نوازی استاد بهمن رجبری را نزد آقای رامین تیماره گذارند و دوره عالی تمبک را نیز نزد استاد بهمن رجبی پیگیری کرد.